Akce
RESPIRÁTOR FFP2 (černá  barva)
RESPIRÁTOR FFP2 (černá barva)

RESPIRÁTOR FFP2 (černá barva)

Respirátor třídy FFP2 - černý

3 34
12345 63.529411764706% z 34 hodnocení

Obj. číslo:

OST000530

Skladem

Vaše cena:

8,00

8,00 Kč bez DPH

ks

Certifikovaný respirátor FFP2 .

V aktuální situaci je ochrana dýchacích cest klíčovou proti šíření zákeřného viru COVID-19. Pomůžeme vám se chránit! Používá se i k ochraně proti virům, chřipce a bakteriím

Filtrační respirátor třídy FFP2 bez ventilu s >99,9% filtrační schopností proti jemným pevným částicím vodním a kapalným aerosolům do koncentrace 50-ti násobku NPK-P/PEL.Materiál: Bavlna + netkaná látka
CEFFP2 NR
EN149-2001+A1:2009
Třída ochrany: FFP2
Stupeň filtrace: ? 95%
5-vrstev filtrace
Barva: černá
Pětivrstvá ochrana před bakteriemi a viry
Univerzální velikost
Jednorázové použití
Tvarovatelný pásek přes nos
Obsah balení : 1ks
Každý respirátor je balený samostatně po 1ks

Respirátor s CE certifikátem

 

 

  • JAK O RESPIRÁTOR PEČOVAT?
  • Respirátor je většinou jednorázová pomůcka, kterou je třeba po použití nebo po kontaminaci zlikvidovat. Pokud nedojde k poškození respirátoru, pohybuje se doba použitelnosti v řádu hodin, většinou vydrží osmihodinovou směnu. Respirátor lze opakovaně sundat a znovu nasadit, ale je třeba manipulovat s ním tak, aby se člověk nedotýkal přední části a nekontaminoval respirátorem povrchy. Respirátor se ovládá za tkanice či za gumičky. Respirátory nejsou určené k dezinfekci.
  • SPRÁVNÉ NASAZENÍ MASKY
  • Před prvním použitím je nutná důkladná hygiena rukou pomocí mýdla a teplé vody. Po umytí rukou přiložte vrchní část respirátoru k obličeji a následně přitlačte na obličej jeho spodní část. Když respirátor dokonale přilne k vaší tváři, upravte elastické popruhy tak, aby ho udržovali v bezpečné poloze.
  • Správně nasazená ochranná maska musí těsně doléhat k obličeji a má zakrývat ústa, nos i bradu. Muži by měli být oholení, protože brada může způsobit netěsnosti. Při snímání masky se dotýkejte pouze popruhů, ne části, která filtruje vzduch.
  • UCHOVÁVÁNÍ RESPIRÁTORŮ
  • Ideálním řešením je uzavřít čisté respirátory do uzavíratelné plastové krabice, která byla před vložením respirátorů dezinfikována. Případně lze vložit respirátory do uzavíratelných igelitových sáčků. Pamatujte však, že při jakékoliv manipulaci s čistými respirátory byste měli mít dezinfikované ruce (případně používat jednorázové rukavice).

Hlídací pes