O nás

Naše společnost byla založena v roce 2000 jako 5.Slezská obchodní s.r.o. V roce 2015 došlo k transformaci na v novou společnost  PAPERMAX, s.r.o. se stejným sídlem.  

 

Naší hlavní prioritou je spokojený zákazník. Snažíme se tedy nabízet nadstandardní služby a především pak lidský přístup, který je podle našeho přesvědčení základem úspěšné a dlouhodobé spolupráce.

 

Naše nabídka je postavena tak, abychom vyšli vstříc potřebám každé moderní kanceláře. Najdete u nás široký sortiment vysoce kvalitního spotřebního materiálu do tiskáren značky Print X, nechybí však ani originální tonery a inkousty. Samozřejmostí je široká nabídka papírnického zboží, fólií i materiálu, potřebného pro skladovou logistiku. Další v řadě jsou drogistické a čisticí prostředky mnoha druhů, značek a kategorií. Nechybí ani další sortiment zboží, které najde své uplatnění v kanceláři.

 

Abychom Vám byli ještě blíže, spolupracujeme se sítí odběrných míst Zásilkovna.cz a PPL partner, takže si zboží od nás můžete osobně vyzvednout téměř v každém větším, ale i menším českém městě.

 

jste prosperující firma, škola, úřad, zdravotnická organizace, živnostník, nebo koncový spotřebitel, známe Vaše potřeby a víme, jak se o Vás postarat.

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

 

Váš Team Papermax