Zimní království

Príznaky:
40
493
Tabulka Galerie
Skladom
Česací modro-bílý kůň se zvukem a světlem
Modro-bílý kůň se stane klenotem ve stáji tvých panenek! Koník tě uchvátí svým stylovým sedlem, ale hlavně překrásnou hřívou, kterou můžeš upravovat přiloženým hřebínkem a doplňky. Stisknutím tlačítka vydává zvuky a bliká korunka a...
379 Kč
314 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětský kostým princezna modrá (M)
Úchvatný dívčí kostým pro princezny! Kostýmek modro-bílé barvy je kombinován s tylem zdobeným flitry. Kostým princezny ve velikosti M je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 6-8 let (116-128 cm). Délka sukýnky od pasu dolů je cca 48 cm....
493 Kč
407 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětský kostým princezna modrá (S)
Úchvatný dívčí kostým pro princezny! Kostýmek modro-bílé barvy je kombinován s tylem zdobeným flitry. Kostým princezny ve velikosti S je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 4-6 let (105-116 cm). Délka sukýnky od pasu dolů je cca 46 cm....
493 Kč
407 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětský kostým tutu modrá sukně s čelenkou jednorožec
Roztomilá sukýnka TUTU nesmí žádné holčičce v šatníku chybět! Sukénka je určena pro holčičky ve věkovém rozmezí 3-10 let (104-146 cm), obvod pasu 48-80 cm. Tento úchvatný modrý kousek je zdoben oslnivými flitry. Součástí této sady je...
211 Kč
174 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětský kostým tutu sukně Zimní království
Modrá sukně TUTU v pase na gumičku! Sukýnka je určena pro holčičky ve věkovém rozmezí 3-10 let. Nadýchaná suknička je zdobena třpytivými sněhovými vločkami a saténovým lemováním v pase. Délka sukýnky je cca 30 cm.
105 Kč
86 Kč bez DPH
ks
Novinka
Skladom
Dívčí sada zimní království s korunkou
Krásná korunka s náušnicemi, náhrdelníkem a prstýnkem pro všechny princezny. Doplňky jsou zdobeny modrými prvky. Perfektní sada ke kostýmu! Doporučeno pro děvčata od 3 let.
116 Kč
95 Kč bez DPH
ks
Skladom
Hůlka sněhová vločka
Stříbrná sněhová hůlka je skvělým doplňkem do výbavy malých zimních princezen! Délka hůlky je cca 34 cm a je zdobená modrou a bílou stužkou.
41 Kč
34 Kč bez DPH
ks
Novinka
Skladom
Chodící kůň s česacími vlasy Zimní království
Krásný chodící kůň, který hýbe hlavou a vydává zvuk jako opravdový kůň. Kůň má také úžasnou česací hřívu. K aktivaci je potřeba vložit 3 ks baterií typu AA (není součástí).
352 Kč
291 Kč bez DPH
ks
Skladom
Korunka princezna s náušnicemi
Krásná korunka stříbrné barvy pro sněhové princezny s náušnicemi. Vše je zdobeno modrými prvky. Perfektní sada ke kostýmu! Doporučeno pro děvčata od 3 let.
67 Kč
55 Kč bez DPH
ks
Novinka
Skladom
Korunka zimní království princezna s náušnicemi
Krásná korunka pro sněhové princezny s náušnicemi. Vše je zdobeno modrými prvky. Perfektní sada ke kostýmu! Doporučeno pro děvčata od 3 let.
62 Kč
51 Kč bez DPH
ks
Novinka
Skladom
Oblečení pro panenku zimní království
Stylové šatičky jsou nepostradatelným doplňkem do výbavy pro panenky! Tyto parádní kousky jsou určeny pro panenky ve velikosti 29 cm. Cena uvedena za 1 ks.
70 Kč
58 Kč bez DPH
ks
Skladom
Sada mořská víla s rukavicemi modrá
Exkluzivní sada pro malé mořské víly! Sada obsahuje zdobenou čelenku, žezlo a modré rukavice. Tyto stylové doplňky se ti budou perfektně hodit ke kostýmu!
159 Kč
132 Kč bez DPH
ks
Záznamy 1 - 12 z 15
1