Žertovinky

Príznaky:
20
549
Tabulka Galerie
Skladom
Dětská laboratoř - Výroba slizu
Fascinující pokusy naleznete v této sadě CLEMENTONI Dětská laboratoř-Výroba slizu. Děti si mohou zahrát na vědce a provádět zajímavé pokusy, odhalit tajemství chemie a viskózních tekutin. Sada obsahuje vše potřebné k provedení...
549 Kč
454 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dinosaurus lepkavý vodní bomba
Pokud hodíte tuto lepkavou vodní bombu ve tvaru dinosaura na tvrdý povrch, rozplácne se, ale opět se vrátí do původní podoby. Paráda!
64 Kč
53 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dinosaurus maxi rostoucí ve vejci
Chceš, aby se ti doma vylíhnul malý dinosaurus? Vlož vejce do nádoby, nádobu naplň vodou tak, aby bylo vejce celé pod vodou. Po 12 - 24 hodinách začne vejce praskat. Pokud klesne hladina vody, vodu dolij. Po 48 hodinách je dinosaurus...
106 Kč
87 Kč bez DPH
ks
Skladom
Figurky Flip and Change Dráčci
Figurky Flip and Change Dráčci, 12,5x17 cm, 4 druhy, dráčka lze přetočit naruby a vznikne z něj vejce, když vejce přetočíme zpět, máme opět dráčka. Zasíláme dle skladových zásob, nelze vybrat konkrétní druh.
101 Kč
84 Kč bez DPH
ks
Skladom
Figurky Hasbro Lost Kitties
Krabička ve tvaru lahvičky s překvapením obsahující figurky s motivem Hasbro Itty Bitty Lost Kitties (svět Littlest Pet Shop), 9 cm, 36 druhů. Nelze vybrat konkrétní druh, dodáváme dle skladové dostupnosti.
86 Kč
71 Kč bez DPH
ks
Skladom
Figurky Mattel Disney 101 Dalmatinů
Sáček s překvapením obsahující figurky s motivem Mattel Disney 101 Dalmatinů. Nelze vybrat konkrétní druh, dodáváme dle skladové dostupnosti.
56 Kč
46 Kč bez DPH
ks
Skladom
Figurky Mattel Disney Příběh hraček/Toy Story
Sáček s překvapením obsahující figurky s motivem Disney Příběh hraček/Toy story. Nelze vybrat konkrétní druh, dodáváme dle skladové dostupnosti.
59 Kč
49 Kč bez DPH
ks
Skladom
Figurky Pinkfong Baby Shark
Krabička s překvapením obsahující figurky s motivem Pinkfong Baby Shark, 2v1 figurka a skládačka. Nelze vybrat konkrétní druh, dodáváme dle skladové dostupnosti.
83 Kč
68 Kč bez DPH
ks
Skladom
Figurky ve slizu PopPops Snotz 6 kapslí slizu 2 figurky
Figurky ve slizu PopPops Snotz, 6 kapslí s dvoubarevným slizem, 2 figurky, 60 druhů, 1. série, 10x19 cm. Nelze vybrat konkrétní druh, dodáváme dle skladové dostupnosti.
73 Kč
60 Kč bez DPH
ks
Skladom
Hlavolam ježek v kleci kovový
Ježek v kleci - velmi oblíbený a známý kovový hlavolam. Dostaňte ježka z klece ven a objevte tajemství Jana Tleskače. Hlavolam, u kterého je třeba za pomoci natáčení ostnů dostat ježka z klece ven a zase dovnitř. Paráda! Velikost...
175 Kč
145 Kč bez DPH
ks
Skladom
Hlavolam kostka 6 stran
Procvič si svou zručnost a postřeh s tímto hlavolamem. V krychli je kulička, kterou musíš dostat z jedné strany bludiště na druhou. Vyrobeno z PVC.
64 Kč
53 Kč bez DPH
ks
Skladom
Hmota ledovec s kostrou
Malá pravěká kostra v ledovci s tvarovací hmotou, která se dá různě tvarovat a natahovat. Prodej pouze po celém balení 12 ks.
80 Kč
66 Kč bez DPH
ks
Záznamy 1 - 12 z 49
1345