Dopravní prostředky

Príznaky:
113
541
Tabulka Galerie
Novinka
Skladom
Autobus který hlásí zastávky česky kloubový 36 cm
Kloubový autobus v červeném provedení se světelnými a zvukovými efekty. Hlásí česky zastávky, všechny dveře jsou otevírací. Délka 36 cm.
480 Kč
396 Kč bez DPH
ks
Skladom
Kovová česká retro tramvaj 16 cm
Originální kovová retro tramvaj T3, která jezdí na zpětný chod. Délka tramvaje je 16 cm. Jedná se o nejpočetněji vyráběný tramvajový vůz na světě. Takže ty, jako správný fanda těchto sběratelských kousků ji rozhodně musíš mít!
209 Kč
173 Kč bez DPH
ks
Skladom
Kovová česká retro tramvaj 16 cm BRNO
Originální kovová tramvaj v červeno-bílém provedení je to pravé do tvé sbírky dopravních prostředků. Tramvaj jezdí na zpětný chod a její délka je 16 cm. Tenhle retro kousek s nálepkou BRNO je ideálním dárkem pro všechny malé i velké chlapy.
242 Kč
200 Kč bez DPH
ks
Skladom
Kovová česká retro tramvaj 16 cm PRAGUE
Originální kovová tramvaj v červeno-bílém provedení je to pravé do tvé sbírky dopravních prostředků. Tramvaj jezdí na zpětný chod a její délka je 16 cm. Tenhle retro kousek s motivem Prahy je ideálním dárkem pro všechny malé i velké chlapy.
242 Kč
200 Kč bez DPH
ks
Skladom
Kovová česká retro tramvaj mini 8.5 cm
Mini kovová tramvaj T3 jezdí na volný chod a její délka je 8,5 cm. Tenhle unikátní retro kousek rozhodně nesmí chybět ve tvé sbírce!
113 Kč
94 Kč bez DPH
ks
Skladom
Kovová lokomotiva RegioJet 9 cm
Originální 9 cm dlouhá lokomotiva regionální společnosti RegioJet, by neměla chybět v pokojíčku žádnému fandovi vláčků! Tento úžasný kovový model lokomotivy je ideální jako dárek nebo jako sběratelský kousek! Při koupi více kusů je lze...
113 Kč
94 Kč bez DPH
ks
Skladom
Kovové auto PPL s otevíracími dveřmi 14 cm
Rozšiř si svůj vozový park a pořiď si tuhle originální kovovou dodávku s logem přepravní společnosti PPL. Auto má otevírací přední i zadní dveře. Jezdí na zpětný chod a jeho délka je 14,5 cm.
298 Kč
246 Kč bez DPH
ks
Skladom
Kovový regionální vlak České dráhy 17 cm
Originální 17 cm dlouhý regionální vlak České dráhy nesmí chybět v pokojíčku žádnému fandovi vláčků! Tento úžasný kovový model vlaku je ideální jako dárek nebo jako sběratelský kousek! Při koupi více kusů je lze jednoduše zapojit za...
200 Kč
165 Kč bez DPH
ks
Skladom
Kovový regionální vlak RegioJet 17 cm
Originální 17 cm dlouhý regionální vlak RegioJet nesmí chybět v pokojíčku žádnému fandovi vláčků! Podobný vlak jezdí na Slovensku a spojuje Bratislavu a Komárno. Tento úžasný kovový model vlaku je ideální jako dárek nebo jako sběratelský...
200 Kč
165 Kč bez DPH
ks
Skladom
Kovový trolejbus červený 16 cm
Kovový trolejbus v červeno-bílém provedení je unikátní hračkou, která nadchne všechny malé i velké fanoušky dopravních prostředků. Trolejbus je dlouhý 16 cm a jezdí na zpětný chod.
241 Kč
199 Kč bez DPH
ks
Skladom
Kovový trolejbus DPO Ostrava modrý 16 cm
Moderní kovový trolejbus v modrém provedení je unikátní hračkou, která nadchne všechny malé i velké fanoušky dopravních prostředků. Trolejbus je dlouhý cca 16 cm, jezdí na zpětný chod a je velmi podobný tomu, který jezdí ulicemi v...
241 Kč
199 Kč bez DPH
ks
Skladom
Popelářské auto
Kovové popelářské autíčko s plastovou korbou. Korba má v zadní části otevírací dveře a lze ji odklopit. Auto jezdí na zpětný chod a jeho délka je 19 cm. Obohať svou sbírku o tento parádní kousek!
250 Kč
206 Kč bez DPH
ks
Záznamy 1 - 12 z 17
1