Unikátní hračky

Príznaky:
103
1861
Tabulka Galerie
Skladom
Auto pro převoz koní se zvukem a světlem
Auto pro převoz koní s odnímatelnou střechou. Všechny dveře se dají otevřít. Součástí balení je postavička koně. Délka auta je 27 cm a má světelné a zvukové efekty. 2x1,5V AA baterie, nejsou součástí.
488 Kč
404 Kč bez DPH
ks
Novinka
Skladom
Autobus který hlásí zastávky česky kloubový 36 cm
Kloubový autobus v červeném provedení se světelnými a zvukovými efekty. Hlásí česky zastávky, všechny dveře jsou otevírací. Délka 36 cm.
480 Kč
396 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětský nákupní vozík Globus
Tak naplň vozík a hurá na nákupy! Originální nákupní vozík s napodobeninami známých potravin obchodní sítě Globus. V balení se nachází 24 ks papírových miniatur potravin značky Globus. Velikost celého košíku je cca 45 x 36 x 24 cm.
318 Kč
263 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dřevěná pokladnička Krtek
Krásná dřevěná pokladnička s motivem legendárního Krtka na zahrádce. Pokladnička má ve spodní části gumovou zátku a je zabalena v dárkovém balení. Tak šetři s Krtečkem! Rozměr pokladničky je 9 x 12,5 x 6 cm.
172 Kč
142 Kč bez DPH
ks
Skladom
Farma exkluzivní s koněm hříbětem a příslušenstvím
Exkluzivní farmářská sada s elegantním přístřeškem. Sada obsahuje jednoho koně, jedno hříbě, jednu jezdkyni, jednu ovci, jedno jehně a spoustu příslušenství, bez kterého se pravý farmář neobejde. Tato hračka je součástí kolekce Moje malá...
1 236 Kč
1 021 Kč bez DPH
ks
Skladom
Interaktivní mikrovlnka z kolekce Luxusní spotřebiče
Vybav si svou kuchyň moderními spotřebiči a pořiď si do ní například tuto luxusní dětskou mikrovlnnou troubu s dotykovým panelem! Mikrovlnka vydává zvuky jako pravá a svítí. Vyrobeno z kvalitního PVC. Obsahuje napodobeniny potravin...
664 Kč
549 Kč bez DPH
ks
Skladom
Interaktivní myčka z kolekce Luxusní spotřebiče
Naskládej nádobí do myčky, nastav si správný mycí program a za chvíli máš umyto! Luxusní dětská myčka nádobí s dotykovým panelem, je to, co ti ve tvé dětské kuchyňce chybělo! Tato myčka vydává reálné zvuky jako pravá a svítí. Vyrobeno z...
664 Kč
549 Kč bez DPH
ks
Skladom
Kolečko plastové exkluzivní
Moderní Kolečko v zelené barvě je vyrobeno z kvalitního PVC a je skvělým pomocníkem pro malé zahradníky! Děti ho určitě s radostí využijí jak při práci na zahradě, tak při hraní na pískovišti. Velikost korby je cca 33 x 45 cm.
460 Kč
380 Kč bez DPH
ks
Skladom
Koleje a křížení
Koleje 2 ks zahnuté a křížení jsou vhodné pro vlak RegioJet i vlak Českých drah. Prodluž si svůj okruh kolejí a tvůj vláček získá delší jízdní dráhu. Paráda!
105 Kč
86 Kč bez DPH
ks
Skladom
Koleje rovné - 4 ks
Koleje 4 ks rovné jsou vhodné pro vlak RegioJet i vlak Českých drah. Prodluž si svůj okruh kolejí a tvůj vláček získá delší jízdní dráhu.
109 Kč
90 Kč bez DPH
ks
Skladom
Koleje zahnuté - 4 ks
Koleje 4 ks zahnuté jsou vhodné pro vlak RegioJet i vlak Českých drah. Prodluž si svůj okruh kolejí a tvůj vláček získá delší jízdní dráhu.
109 Kč
90 Kč bez DPH
ks
Skladom
Kovová česká retro tramvaj 16 cm
Originální kovová retro tramvaj T3, která jezdí na zpětný chod. Délka tramvaje je 16 cm. Jedná se o nejpočetněji vyráběný tramvajový vůz na světě. Takže ty, jako správný fanda těchto sběratelských kousků ji rozhodně musíš mít!
209 Kč
173 Kč bez DPH
ks
Záznamy 1 - 12 z 84
1345... 7