Zimní království

Príznaky:
40
321
Tabulka Galerie
Skladom
Čelenka s vločkami
Nepřehlédnutelná čelenka se sněhovými vločkami je senzačním doplňkem na dětský karneval! Nasaď si ji do vlasů a vánoční večírek může začít!
48 Kč
40 Kč bez DPH
ks
Skladom
Čelenka sněhová vločka
Půvabná čelenka se sněhovými vločkami! Nasaď si ji do vlasů a vánoční večírek může začít!
43 Kč
35 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětský kostým sněhulák s čepicí a modrou šálou (M)
Roztomilý kostým sněhuláka je perfektním doplňkem v období Vánoc. Tento kostým velikosti M je vhodný jak pro děvčata, tak pro chlapce ve věkovém rozmezí 6-8 let (116-128 cm). Součástí kostýmu je bílý overal s vločkami, modro-bílá...
320 Kč
265 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětský kostým sněhulák s čepicí a modrou šálou (S)
Roztomilý kostým sněhuláka je perfektním doplňkem v období Vánoc. Tento kostým velikosti S je vhodný jak pro děvčata, tak pro chlapce ve věkovém rozmezí 4-6 let (110-116 cm). Součástí kostýmu je bílý overal s vločkami, modro-bílá...
320 Kč
265 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětský kostým tutu sukně Zimní království
Modrá sukně TUTU v pase na gumičku! Sukýnka je určena pro holčičky ve věkovém rozmezí 3-10 let. Nadýchaná suknička je zdobena třpytivými sněhovými vločkami a saténovým lemováním v pase. Délka sukýnky je cca 30 cm.
105 Kč
86 Kč bez DPH
ks
Novinka
Skladom
Dívčí sada zimní království s korunkou
Krásná korunka s náušnicemi, náhrdelníkem a prstýnkem pro všechny princezny. Doplňky jsou zdobeny modrými prvky. Perfektní sada ke kostýmu! Doporučeno pro děvčata od 3 let.
116 Kč
95 Kč bez DPH
ks
Skladom
Hůlka sněhová vločka
Stříbrná sněhová hůlka je skvělým doplňkem do výbavy malých zimních princezen! Délka hůlky je cca 34 cm a je zdobená modrou a bílou stužkou.
41 Kč
34 Kč bez DPH
ks
Skladom
Hůlka sněhová vločka
Sněhově bílá hůlka je skvělým doplňkem do výbavy malých zimních princezen a skvěle se hodí ke kostýmu! Hůlka je vyrobena z PVC a je zdobena saténovou stužkou a jemným peřím.
56 Kč
46 Kč bez DPH
ks
Skladom
Korunka princezna s náušnicemi
Krásná korunka stříbrné barvy pro sněhové princezny s náušnicemi. Vše je zdobeno modrými prvky. Perfektní sada ke kostýmu! Doporučeno pro děvčata od 3 let.
67 Kč
55 Kč bez DPH
ks
Skladom
Korunka vločka
Nepřehlédnutelná korunka se sněhovými vločkami a bílým peřím je senzačním doplňkem na dětský karneval! Nasaď si ji do vlasů a vánoční večírek může začít!
48 Kč
40 Kč bez DPH
ks
Novinka
Skladom
Korunka zimní království princezna s náušnicemi
Krásná korunka pro sněhové princezny s náušnicemi. Vše je zdobeno modrými prvky. Perfektní sada ke kostýmu! Doporučeno pro děvčata od 3 let.
62 Kč
51 Kč bez DPH
ks
Skladom
Sada korunka s hůlkou růžová
Krásná korunka s náušnicemi, náhrdelníkem, prstýnkem a hůlkou. Doplňky jsou zdobeny růžovými prvky. Perfektní sada ke kostýmu! Doporučeno pro děvčata od 3 let.
151 Kč
125 Kč bez DPH
ks
Záznamy 1 - 12 z 18
1