Vánoční karneval

Príznaky:
18
338
Tabulka Galerie
Skladom
Brýle čertice
Exkluzivní brýle pro skutečné čertice! Brýle jsou zdobeny oslnivými třpytkami a součástí jsou i růžky. Perfektní doplněk ke kostýmu. Wow!
75 Kč
62 Kč bez DPH
ks
Skladom
Čelenka s vločkami
Nepřehlédnutelná čelenka se sněhovými vločkami je senzačním doplňkem na dětský karneval! Nasaď si ji do vlasů a vánoční večírek může začít!
48 Kč
40 Kč bez DPH
ks
Skladom
Čelenka sněhová vločka
Půvabná čelenka se sněhovými vločkami! Nasaď si ji do vlasů a vánoční večírek může začít!
43 Kč
35 Kč bez DPH
ks
Skladom
Čelenka vánoční sněhulák
Vánoční atmosféra je ve vzduchu a vy vyrážíte za zábavou? V tomto případě se vám bude hodit tato veselá vánoční čelenka. Čelenka je v červené barvě a je doplněna sněhuláčky.
59 Kč
49 Kč bez DPH
ks
Skladom
Čepice vánoční blikající 43 cm
Krásná vánoční čepice s hvězdičkami, které blikají! Čepice je vyrobena z filcu a obsahuje 2 ks baterií typu LR44. Stisknutím tlačítka na kraji čepice začnou hvězdičky na čepici blikat. Perfektní doplněk na vánoční večírek!
67 Kč
55 Kč bez DPH
ks
Skladom
Čepice vánoční s copy
Vánoční atmosféra je ve vzduchu a vy vyrážíte za zábavou? V tomto případě nesmíte zapomenout na typickou pokrývku hlavy! Červená vánoční čepice s bílým lemem a bambulkou je zdobena sněhově bílými copánky s mašličkami. Vyrobena je z...
52 Kč
43 Kč bez DPH
ks
Novinka
Skladom
Obrázok nie je k dispozícii.
Pekelné čertí rohy na saténové čelence jsou vyrobeny z filcu a zdobeny hebkým peřím. Tyto senzační růžky tě promění v půvabnou čertici!
58 Kč
48 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětský kostým anděl se svatozáří a páskem (M)
Půvabný karnevalový kostým s motivem anděla ve stříbrno-bílé barvě a velikosti M je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 6-8 let (116-128 cm). Balení obsahuje svatozář, pásek a šaty.
276 Kč
228 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětský kostým anděl se svatozáří a páskem (S)
Půvabný karnevalový kostým s motivem anděla ve stříbrno-bílé barvě a velikosti S je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 4-6 let (110-116 cm). Balení obsahuje svatozář, pásek a šaty.
276 Kč
228 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětský kostým čert s čelenkou (M) e-obal
Pekelný karnevalový kostým čert v červeno-černé barvě ve velikosti M je určen pro děti ve věkovém rozmezí 6-8 let (117-128 cm). Balení obsahuje overal s límcem, ocasem a čelenku s rohy. Nejen letos je potřeba myslet EKO-nomicky i...
285 Kč
235 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětský kostým čert s čelenkou (S) e-obal
Pekelný karnevalový kostým čert v červeno-černé barvě ve velikosti S je určen pro děti ve věkovém rozmezí 4-6 let (105-116 cm). Balení obsahuje overal s límcem, ocasem a čelenku s rohy. Nejen letos je potřeba myslet EKO-nomicky i...
285 Kč
235 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětský kostým čert s rohy (M)
Pekelný karnevalový kostým čert v červeno-černé barvě ve velikosti M je určen pro děti ve věkovém rozmezí 6-8 let. Balení obsahuje overal s límcem a ocasem a čelenku s rohy.
320 Kč
265 Kč bez DPH
ks
Záznamy 1 - 12 z 42
134