Rytíři

Príznaky:
42
486
Tabulka Galerie
Skladom
Dětský kostým gladiátor (M)
Exkluzivní dětský kostým gladiátora! Souprava zahrnuje chlapecké šaty s pláštěm, návleky na ruce a na nohy. Kostým velikosti M je určen pro chlapečky ve věkovém rozmezí 6-8 let (116-128 cm).
276 Kč
228 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětský kostým mušketýr červený (M)
Parádní kostým ve stylu mušketýra nesmí ve tvé karnevalové sbírce chybět! Tento stylový kousek ve velikosti M je určen pro chlapečky ve věkovém rozmezí 6-8 let (116-128 cm). Vrchní díl červeno-bílý má stříbrné lemování a kříž, spodní díl...
382 Kč
315 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětský kostým mušketýr modrý (M)
Parádní kostým ve stylu mušketýra nesmí ve tvé karnevalové sbírce chybět! Tento stylový kousek ve velikosti M je určen pro chlapečky ve věkovém rozmezí 6-8 let (116-128 cm). Vrchní díl modro-bílý má zlaté a červené lemování a kříž,...
485 Kč
401 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětský kostým rytíř s erbem červený (S)
Parádní karnevalový kostým rytíř. Souprava zahrnuje kalhoty a horní díl, který je dekorován rytířským erbem. Kostým velikosti S je určen pro chlapečky ve věkovém rozmezí 4-6 let (110-116 cm). Staň se hvězdou karnevalu!
393 Kč
325 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětský kostým rytíř s erbem modrý (M) e-obal
Parádní karnevalový kostým rytíř. Souprava zahrnuje černé kalhoty a stříbrno-modrý horní díl, který je dekorován rytířským erbem a páskem. Kostým velikosti M je určen pro chlapečky ve věkovém rozmezí 6-8 let. Staň se hvězdou karnevalu!...
397 Kč
328 Kč bez DPH
ks
Skladom
Kord s maskou
Nasaď si tajuplnou černou maskou, popadni kord a vzhůru do boje! Kord je dlouhý 63 cm a je vyroben z plastu.
56 Kč
46 Kč bez DPH
ks
Skladom
Meč samuraj 60 cm
Senzační meč pro malé samuraje! Balení obsahuje meč s úchvatnou rukojetí v elegantní černé pochvě se zlatým zdobením. Vše je vyrobeno z plastu. Staň se opravdickým samurajem díky tomuto parádnímu kousku!
43 Kč
35 Kč bez DPH
ks
Novinka
Skladom
Ninja set - zbraně
Tato senzační sada nesmí žádnému ninjovi chybět! Set obsahuje 4 různé druhy zbraní, které jsou naprosto nepostradatelné pro bojovníky tohoto druhu! Vše je vyrobeno z plastu. Paráda!
143 Kč
118 Kč bez DPH
ks
Skladom
Přilba gladiátorská
Bronzová přilba pro opravdové gladiátory! Tento parádní kousek je perfektním doplňkem ke gladiátorskému kostýmu na karnevalový večírek. Vyrobeno z PVC. UPOZORNĚNÍ: Tato hračka nezajišťuje ochranu.
190 Kč
157 Kč bez DPH
ks
Skladom
Přilba rytířská templářská
Exkluzivní Templářská přilba pro opravdové rytíře s otevíracím štítem! Tento parádní kousek je perfektním doplňkem k rytířskému kostýmu na karnevalový večírek. Vyrobeno z PVC. UPOZORNĚNÍ: Tato hračka nezajišťuje ochranu.
157 Kč
130 Kč bez DPH
ks
Skladom
Rytířská přilba Bascinet - psí nos
Exkluzivní přilba pro opravdové rytíře s otevíracím štítem! Tento parádní kousek je perfektním doplňkem k rytířskému kostýmu na karnevalový večírek. Vyrobeno z PVC. UPOZORNĚNÍ: Tato hračka nezajišťuje ochranu.
132 Kč
109 Kč bez DPH
ks
Skladom
Rytířská sada s dračím vzorem
Velká dárková sada pro malé rytíře! Balení obsahuje úchvatný meč, ochranu na ruku a stylový štít s dračím vzorem. Vše je vyrobeno z plastu. Baleno v krabici.
240 Kč
198 Kč bez DPH
ks
Záznamy 1 - 12 z 21
1