Paruky

Príznaky:
42
213
Tabulka Galerie
Skladom
Klobouk pirát s vlasy dospělý
Klobouk pro opravdové piráty! Tento hnědý elegán je zdoben červenou stuhou a součástí jsou také vlasy. Klobouk je určen pro dospělé. Staňte se hvězdou večírku díky tomuto nepřehlédnutelnému klobouku a ohromte tak všechny své přátele!
178 Kč
147 Kč bez DPH
ks
Skladom
Paruka AFRO pro dospělé
Parádní karnevalová paruka ve stylu 'AFRO' je určena pro všechny pány, kteří milují párty a karneval! S touto senzační parukou si užijete spoustu zábavy. Staňte se hvězdou karnevalového večírku!
159 Kč
132 Kč bez DPH
ks
Skladom
Paruka anděl krátká
Půvabná karnevalová paruka krátká. Skvělý doplněk karnevalového kostýmu anděl. Staň se hvězdou karnevalového večírku!
139 Kč
115 Kč bez DPH
ks
Skladom
Paruka blond
Půvabná karnevalová paruka 'blond' je určena pro dámy, které milují karnevaly a párty! S touto parukou si užijete spoustu zábavy a budete určitě nepřehlédnutelná!
184 Kč
152 Kč bez DPH
ks
Skladom
Paruka čarodějnice/Halloween
Karnevalová paruka v motivu čarodějnice. Paruka má dlouhé černé vlasy a je dekorována stříbrným melírem. Perfektní doplněk ke kostýmu!
156 Kč
129 Kč bez DPH
ks
Skladom
Paruka červená dospělá
Senzační paruka s dlouhými červenými vlasy a ofinou nesmí chybět ve tvé karnevalové sbírce! S tímto nepřehlédnutelným kouskem na karnevalu zaručeně ohromíš všechny své kamarády.
184 Kč
152 Kč bez DPH
ks
Skladom
Paruka indiánka Ribana pro dospělé
Úchvatná karnevalová dámská paruka ve stylu indiánské Ribany je určena pro dospělé. Paruka je přizdobena stylovou čelenkou a gumičkami. S touto senzační parukou si užijete spoustu zábavy. Staňte se hvězdou karnevalového večírku!
184 Kč
152 Kč bez DPH
ks
Skladom
Paruka klaun barevná pro dospělé
Barevná karnevalová paruka ve stylu klauna je určena pro dospělé. S touto bláznivou parukou si užijete určitě spoustu zábavy.
150 Kč
124 Kč bez DPH
ks
Skladom
Paruka pirát
Stylová pirátská karnevalová paruka s šátkem je určena pro všechny, kdo milují karnevaly a párty!
122 Kč
101 Kč bez DPH
ks
Skladom
Paruka pro dospělé se zlatem a hvězdami
Karnevalová paruka v černé barvě je zdobená zlatými vlásky a stříbrnýma hvězdičkama. Perfektní doplněk na karneval nebo párty!
199 Kč
165 Kč bez DPH
ks
Skladom
Paruka růžová kudrnatá
Parádní karnevalová paruka v růžové barvě pro všechny dámy, které milují párty a karneval! S touto senzační parukou si užijete spoustu zábavy. Staňte se hvězdou karnevalového večírku!
130 Kč
107 Kč bez DPH
ks
Skladom
Paruka skřítek bílá
Karnevalová paruka ve stylu skřítka má univerzální velikost. S touto senzační parukou si užijete spoustu zábavy. Staňte se hvězdou karnevalového večírku! Vhodné pro obvod hlavy ve velikosti od 49 - 55 cm.
105 Kč
86 Kč bez DPH
ks
Záznamy 1 - 12 z 19
1