Škrabošky na plesy

Príznaky:
21
92
Tabulka Galerie
Skladom
Černá maska / škraboška černá s pírkem
Černá elegantní škraboška na gumičku pro opravdové tanečnice! Tento parádní kousek je zdoben hebkým peřím, flitrovým lemováním a oslnivým kamínkem.
88 Kč
73 Kč bez DPH
ks
Skladom
Červená škraboška / maska s pírkem
Elegantní škraboška na gumičku v červené barvě pro opravdové tanečnice! Tento parádní kousek je zdoben hebkým peřím, flitrovým lemováním a oslnivým kamínkem.
90 Kč
75 Kč bez DPH
ks
Skladom
Červená škraboška s květem a peřím
Červená elegantní škraboška na gumičku je zdobena flitry a lemována bílými zářivými kamínky. Na pravé straně je dekorována rudým květem a peřím.
91 Kč
75 Kč bez DPH
ks
Skladom
Maska / škraboška kočka
Stylová škraboška na gumičku s motivem kočky je perfektním doplňkem na karnevalový večírek! Tento parádní kousek je navíc zdoben třpytkami a úchvatnými zlatými řasami. Senzace!
67 Kč
55 Kč bez DPH
ks
Skladom
Maska papírová zvířátka 6 ks v sáčku
Senzační maska se zvířecím motivem! Maska na gumičku je vyrobena z papíru. Ideální doplněk na karneval či dětský večírek! Masky prodáváme v balení po 6 ks.
24 Kč
20 Kč bez DPH
ks
Skladom
Maska plesová s peřím
Elegantní plesová maska/škraboška na zavázání pro opravdové dámy! Tento parádní kousek je lemován kamínky a zdoben flitry. Na jedné straně je dekorován květinou a péry. V barevném provedení černá nebo fialová.
62 Kč
51 Kč bez DPH
ks
Skladom
Maska plesová s peřím
Elegantní plesová maska/škraboška na zavázání pro opravdové dámy! Tento parádní kousek je lemován kamínky a zdoben flitry. Na jedné straně je dekorován květinou a péry. V barevném provedení červená nebo modrá. Odstín barvy se může...
64 Kč
53 Kč bez DPH
ks
Skladom
Papírová škraboška zlaté tečky 6 ks v sáčku
Tajemná škraboška! Tento parádní kousek na gumičku nabízíme v různých barvách po 6 kusech v balení. Škraboška je zdobena oslnivými puntíky se zlatými třpytkami.
33 Kč
27 Kč bez DPH
ks
Skladom
Škraboška černá
Černá škraboška je natolik univerzální, že ji můžete využít pro jakoukoli příležitost. Nasaďte si ji a určitě vás hned tak někdo nepozná! Ideální doplněk na karneval, ples, party a nebo soukromý večírek pro dva.
22 Kč
18 Kč bez DPH
ks
Skladom
Škraboška černá s květem a peřím
Černá elegantní škraboška na gumičku je pokryta jemnou krajkou a lemována bílými zářivými kamínky. Na pravé straně je navíc zdobena černým květem a peřím.
80 Kč
66 Kč bez DPH
ks
Skladom
Škraboška černo-stříbrná s peřím
Černo-stříbrná elegantní škraboška na gumičku! Tento parádní kousek je dekorován třpytivými malůvkami a lemován stříbrným páskem. V horní části je zdoben černým peřím a kamínkem.
80 Kč
66 Kč bez DPH
ks
Skladom
Škraboška červená
Červená škraboška na gumičku, kterou můžete využít pro jakoukoli příležitost! Nasaďte si ji a určitě vás hned tak někdo nepozná! Ideální doplněk na karneval, ples, party, anebo soukromý večírek pro dva.
22 Kč
18 Kč bez DPH
ks
Záznamy 1 - 12 z 26
13