Masky na karneval

Príznaky:
20
492
Tabulka Galerie
Skladom
Černá maska / škraboška černá s pírkem
Černá elegantní škraboška na gumičku pro opravdové tanečnice! Tento parádní kousek je zdoben hebkým peřím, flitrovým lemováním a oslnivým kamínkem.
88 Kč
73 Kč bez DPH
ks
Skladom
Červená škraboška / maska s pírkem
Elegantní škraboška na gumičku v červené barvě pro opravdové tanečnice! Tento parádní kousek je zdoben hebkým peřím, flitrovým lemováním a oslnivým kamínkem.
90 Kč
75 Kč bez DPH
ks
Skladom
Červená škraboška s květem a peřím
Červená elegantní škraboška na gumičku je zdobena flitry a lemována bílými zářivými kamínky. Na pravé straně je dekorována rudým květem a peřím.
91 Kč
75 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětská maska kačenka
Senzační žlutá maska na obličej s motivem kačenky. Maska drží na gumičku, která je k masce připevněna. Staň se hvězdou večírku díky této senzační masce a ohrom všechny své kamarády!
109 Kč
90 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětská maska kostra pirát
Děsivá celoobličejová maska na gumičku s motivem hrůzostrašné lebky pro malé piráty! Tento parádní kousek ti nesmí na žádném karnevale chybět!
43 Kč
35 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětská maska prase
Senzační růžová maska na obličej s motivem prasete. Maska drží na gumičku, která je k masce připevněna. Staň se hvězdou večírku díky této senzační masce a ohrom všechny své kamarády!
109 Kč
90 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětská maska prase
Senzační maska na obličej s motivem prasete. Maska drží na gumičku, která je k masce připevněna. Staň se hvězdou večírku díky této senzační masce a ohrom všechny své kamarády!
109 Kč
90 Kč bez DPH
ks
Skladom
Maska / škraboška kočka
Stylová škraboška na gumičku s motivem kočky je perfektním doplňkem na karnevalový večírek! Tento parádní kousek je navíc zdoben třpytkami a úchvatnými zlatými řasami. Senzace!
67 Kč
55 Kč bez DPH
ks
Skladom
Maska bílá liška
Senzační látková maska (škraboška) liška je parádním doplňkem ke kostýmu. Maska je na gumičku.
112 Kč
93 Kč bez DPH
ks
Skladom
Maska bílý tygr
Senzační maska na obličej s motivem bílého tygra. Maska drží na gumičku, která je k masce připevněna. Staň se hvězdou večírku díky této senzační masce a ohrom všechny své kamarády!
112 Kč
93 Kč bez DPH
ks
Skladom
Maska bílý zajíc
Senzační látková maska (škraboška) zajíce je parádním doplňkem ke kostýmu. Maska je na gumičku.
112 Kč
93 Kč bez DPH
ks
Skladom
Maska čaroděj zelený
Děsivá maska čaroděje v zelené barvě je parádním doplňkem ke kostýmu. Gumovou masku lze připevnit na gumičku. Vystraš své kamarády touto hrozivou maskou a zažij spoustu legrace.
116 Kč
95 Kč bez DPH
ks
Záznamy 1 - 12 z 81
1345... 7