Klobouky, čepice

Príznaky:
13
262
Tabulka Galerie
Skladom
Čepice / kšiltovka ČR / SR fanda
Super čepice pro sportovní fanoušky v českých i slovenských barvách! Tento parádní kousek je navíc zdoben rohy s rolničkami. Staň se nepřehlédnutelnou hvězdou mezi fanoušky!
62 Kč
51 Kč bez DPH
ks
Skladom
Čepice koženková s vlasy
Stylová koženková kšiltovka s blonďatými vlasy ti nesmí na párty chybět! Čepka je rovněž perfektním doplňkem ke karnevalovému kostýmu. Paráda!
90 Kč
75 Kč bez DPH
ks
Skladom
Čepice latexová pro dospělé
Parádní latexová čepice s kšiltem nesmí zaručeně chybět v tvém šatníku! Tento super kousek je vhodný na diskotéku nebo karneval. Senzace!
45 Kč
37 Kč bez DPH
ks
Skladom
Čepice pilot dospělá
Parádní čepice ve stylu pilota pro dospělé! Tento senzační kousek je zdoben vyšívaným odznakem na přední straně a zlatým páskem na kšiltu.
129 Kč
106 Kč bez DPH
ks
Skladom
Čepice pilot pro dospělé
Senzační čepice ve stylu pilota pro dospělé! Tento kousek je zdoben vyšívaným odznakem, nápisem nejlepší pilot a zlatým páskem na kšiltu.
136 Kč
113 Kč bez DPH
ks
Skladom
Čepice stevardka
Senzační karnevalová čepice ve stylu stevardky . Čepice je určena pro dospělé. Skvělý doplněk ke kostýmu!
84 Kč
69 Kč bez DPH
ks
Skladom
Čepice vánoční blikající 43 cm
Krásná vánoční čepice s hvězdičkami, které blikají! Čepice je vyrobena z filcu a obsahuje 2 ks baterií typu LR44. Stisknutím tlačítka na kraji čepice začnou hvězdičky na čepici blikat. Perfektní doplněk na vánoční večírek!
67 Kč
55 Kč bez DPH
ks
Skladom
Čepice vánoční s copy
Vánoční atmosféra je ve vzduchu a vy vyrážíte za zábavou? V tomto případě nesmíte zapomenout na typickou pokrývku hlavy! Červená vánoční čepice s bílým lemem a bambulkou je zdobena sněhově bílými copánky s mašličkami. Vyrobena je z...
52 Kč
43 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětská čepice jednorožec
Senzační bílo - růžová plyšová čepice jednorožec s barevnými bambulkami a fialovým rohem. Super doplněk na karnevalovou párty!
172 Kč
142 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětská čepice Kapitán námořník
Krásná karnevalová čepice v motivu námořníka. Čepice je určena pro děti. Skvělý doplněk ke kostýmu! Obvod čepice je cca 54 cm.
139 Kč
115 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětská čepice námořník
Stylová námořnická čepice pro malé námořníky! Tento parádní kousek je zdoben saténovou stuhou a bílým nápisem na přední straně.
88 Kč
73 Kč bez DPH
ks
Skladom
Dětská čepice námořník bílá
Parádní čepice pro malé námořníky! Tento senzační kousek je zdoben nášivkou stříbrné kotvy na přední straně. Staň se hvězdou karnevalového večírku díky této nepřehlédnutelné čepici a ohrom tak všechny své kamarády!
108 Kč
89 Kč bez DPH
ks
Záznamy 1 - 12 z 105
1345... 9