Akce
Novinka
Antibakteriální  dezinfekce na ruce 30 ml
Antibakteriální dezinfekce na ruce 30 ml

Antibakteriální dezinfekce na ruce 30 ml

Antibakteriální dezinfekce na ruce 30 ml ( zničí až 99,9% bakteríí)

RECEPTURA VYTVOŘENA Z RECEPTURY PRO VÝROBU DESINFEKCE DLE SVĚTOVÉ ZDRAVOTNICKÉ ORGANIZACE (WHO)

12345 NAN% z 0 hodnocení

Obj. číslo:

DEZ000023

Váha:

0,25 kg

Skladem

Vaše cena:

132

109 Kč bez DPH

ks

Antibakteriální roztok určený pro odstranění bakteríí a virů z rukou a dalších předmětů, jako jsou mobilní telefony, klíče, klávesnice, očítačová myš a podobně. Produkty obsahují vysoké % alkoholu ( Isopropylalkohol nebo Ethanol)

Antibakteriální roztok s rostliným extraktem a mátou odstraňuje 99,9% bakteríí a virů bez použití vody. Nevysušuje pokožku. Zabraňuje šíření bakterií. foto je ilustrativní

Jak roztok použít?

Vytlačte kapku velikosti nehtu ( 2ml) roztoku dodlaně, rychle roztírejte na rukách, dokud nejsou suché. Používejte, když nemáte k dispozici vodu a mýdlo. Spotřebujte nejlépe do 2 let od data uvedeného na obalu.

 

 

  • Antibakteriální roztok s rostliným extraktem a mátou odstraňuje 99,9% bakterií a virů bez použití vody.
  • Vsaďte na dobrou hygienu - kromě častého mytí rukou správným postupem, můžete hygienu zakončit za pomocí antibakteriálního roztoku Cannmedi, který pomůže zahubit možné zbylé bakterie a viry. Ideální mít tento produkt neustále při sobě, kdy nemáte po ruce kohoutek s tekoucí vodou a mýdlo.
  • Bezpečné použití: Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Chraňte před teplem, horkýim povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.
  • Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyhměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokje lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / LÉKAŘE. Uchovávejte v chladu. Odstraňte obsah a obal v souladu se všemi místními, regionálními a mezinárodními nařizeními.
  • RECEPTURA VYTVOŘENA Z RECEPTURY PRO VÝROBU DESINFEKCE DLE SVĚTOVÉ ZDRAVOTNICKÉ ORGANIZACE (WHO)

Hlídací pes